„OSWOIĆ ŚMIERĆ”

Tytuł: „OSWOIĆ ŚMIERĆ”
Autor: Elżbieta Starko

Książka „Oswoić śmierć” jest zbiorem wiedzy wynikającej z doświadczeń uzdrowicielskich Elżbiety Starko. Pierwowzorem tej lektury było opracowane przez nią autorskie seminarium o tym samym tytule. Książka jest kompendium wiedzy o śmierci i towarzyszących jej etapach. Opisany jest cały energetyczny proces umierania człowieka. Śmierć pokazana jest jako stan energetyczny. Oprócz ludzkich aspektów, książka zawiera również rozdziały poświęcone śmierci zwierząt, a także roślin. Tłumaczy ona procesy towarzyszące przy odchodzeniu, w oderwaniu od religii czy systemów filozoficznych.

Jak twierdzi autorka, podejście do tematu z poziomu procesów energetycznych, pozwala w sposób świadomy zrozumieć życie i zmienić swoje negatywne nastawienie i związane z nim nawyki. Poprzez „oswojenie” wiedzy o śmierci można poprawić jakość swojego życia.

Zrozumieć śmierć to zrozumieć swoje człowieczeństwo.

 


Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez e-mail:
OSWOICSMIERC@INTERIA.PL
POZOSTAŁY OSTATNIE EGZEMPLARZE NAKŁADU!!!

Informujemy, że sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w formie wysyłkowej i wyłącznie bezpośrednio od autorki przez w/w e-mail.
W przypadku zamówień z zagranicy, prosimy najpierw o informację, ponieważ aktualnie prowadzimy wyłącznie wysyłkę krajową.

 

 

Cena (książka wraz z dodatkiem – płytą CD): 80 złotych
Przesyłka (przygotowanie + dostawa kurierem na terenie Polski): 20 złotych
Czas dostawy (wysyłka odbywa się zazwyczaj raz w tygodniu w zależności od ilości zamówień): ok. 20 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty i przesłania wymaganych danych do wysyłki (w przypadku dużej ilości zamówień czas ten może się jeszcze wydłużyć).

Dane do przelewu i pozostałe szczegóły przesyłamy wyłącznie w wiadomości e-mail:
OSWOICSMIERC@INTERIA.PL