SEMINARIUM AUTORSKIE ONLINE „OSWOIĆ ŚMIERĆ”

Seminarium autorskie ONLINE – „OSWOIĆ ŚMIERĆ”

Zapraszam wszystkie osoby, które są gotowe wewnętrznie do zmierzenia się z tym trudnym tematem. Trudnym z powodu lęku jaki śmierć wzbudza u większości ludzi. Lęk wzbudzony poczuciem ostateczności jaką niesie śmierć.

Czy ta ostateczność jest prawdą? Jaka jest ta ostateczna prawda?

Podzielę się swoim doświadczeniem uzdrowicielskim i widzeniem wizjonerskim. Opowiem o różnych aspektach śmierci, jakie udało mi się odkryć w czasie swoich poszukiwań prawdy o duszy, ludzkim życiu, zdrowiu, emocjach, myślach, duchu, energiach, chorobach i…. śmierci. Opowiem co dalej, po śmierci, również zwierząt i roślin. Myślę, że dla mnie to także dobry czas na podzielenie się moją wiedzą na ten temat.
Dlaczego? Od dziecka widziałam duchy zmarłych. Bałam się ich wizyt. W momencie mojej akceptacji siebie, ruszyło głębokie otwarcie na poznanie prawdy, również na ten temat. Moje wieloletnie doświadczenie, oceniam jako bardzo duże. Poskładałam w całość prawdę o śmierci, a do różnych fragmentów ludzkiej wiedzy na ten temat, dodałam swoje wglądy, pracę z chorymi i weryfikację poglądów (także religijnych) innych ludzi.

W seminarium poruszę między innymi tematy:
procesu umierania ciała, jak je rozpoznać, co można zrobić, jak uporać się z własną bezradnością czy niepogodzeniem gdy widzimy śmierć osoby bliskiej,
procesu energetycznego, który zachodzi na poziomie przeistaczania się energii ciała fizycznego, a także ciał subtelnych, by mogły podążyć wraz z duszą,
aspekty emocjonalne i mentalne pomocne odchodzącemu, a także pozostającym w bólu bliskim,
zagrożenia dla zmarłego związane ze śmiercią w nieprzytomności,
zatrzymanie, utknięcie zmarłego pomiędzy światami i co można zrobić w takiej sytuacji,
śmierć i pobyt w świecie astralnym, czyli narodzić się na nowo, przebieg procesu, aż do wyboru warunków kolejnego wcielenia,
nieznane aspekty umierania zwierząt.
nieznane aspekty umierania roślin,
medytacja uwalniająca od lęku przed życiem w pełni, pełną piersią.

__________
Wykład jest udostępniony online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Nie jest to warsztat ani zajęcia praktyczne! Seminarium składa się z 11 nagrań, całość trwa ok. 15 godzin. Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadanie konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.
__________
PROWADZĄCA: Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing®.
TERMIN: GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!
Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.

MIEJSCE: Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników seminarium (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).
ZAPISY: Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje).
INWESTYCJA: 500 zł
Dane do przelewu przesyłamy mailowo.
Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!
__________
Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.
www.zlotysrodek.pl