PROSPERITA

„PROSPEROWAĆ W KRYZYSIE – świadomość obfitości dobra”
Cykliczne spotkania wykładowo – medytacyjne!
Jeden wspólny temat, praca własna indywidualna!

==========

W dobie kryzysu, który obecnie panuje na świecie, upadających firm, rozpadających się relacji partnerskich, trudności w pracy i z pracą, trudności w zarobkowaniu i wszechobecnego lęku, warto zwrócić uwagę na swoje własne, podświadome programy, przyciągające trudne czy dramatyczne sytuacje. Jakie masz rozumienie tych zdarzeń? Twoje reakcje na te zdarzenia są materialnym, fizycznym skutkiem takich programów. Te programy sprawiają, że posiadasz świadomość ubóstwa i przyciągasz negatywne rzeczy, sytuacje czy ludzi do swego życia. Ile razy i jak długo jeszcze?
Z wykładu dowiesz się, jak świadomość ubóstwa zmienić w prosperującą świadomość obfitości dobra. Dobra, które napływa oraz na przyjęcie, którego jesteś otwarty.

Ogólnoświatowy kryzys jest dobrym czasem na pozytywną zmianę. Trzeba jak zawsze zacząć od siebie. Teraz jest na to dobry czas. W kryzysie można prosperować dobrze.
Nasz wykład i medytacja mogą być ważnym pierwszym krokiem na drodze do poznania tej prawdy o samym sobie.

Medytacja będzie dostępna na grupie i będzie ją można sobie odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy, dając wsparcie w codziennej pracy nad sobą. Częstotliwość będzie skuteczną pomocą przez pierwsze dni procesu.

==========

Spotkanie trwa 2 godziny. Rozpoczynamy krótkim powitaniem uczestników. Materały dostępne będą online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku. Medytacja jest prowadzona. Nie przeprowadzamy grupowych medytacji! Po uzyskaniu dostępu do grupy, korzystasz z nagranego wykładu i medytacji w dowolnym czasie. Pracujesz sam ze sobą, według podanych wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne do tego informacje uzyskasz podczas wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie uzdrawiania świadomości ubóstwa.

Samodzielna praca wsparta będzie dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która będzie dodatkowym wsparciem podczas procesu uzdrawiania świadomości ubóstwa (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych, najpóźniej w ciągu kilku dni po relacji LIVE).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Przypominamy – nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.

==========

PROWADZĄCY:

Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (WYKŁAD, MEDYTACJA, CZĘSTOTLIWOŚCI),

Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (CZĘSTOTLIWOŚCI, WYSYŁKA PLIKÓW, KONTAKT PO MEDYTACJI).

==========

TERMIN: LIVE POWITALNY -15 grudnia 2020 r. (godz. 19.00) – prosimy by prośby o dołączenie do grupy wysyłać odpowiednio wcześniej a nie w ostatniej chwili! Dotyczy to osób, które chcą wziąć udział bezpośrednio podczas relacji LIVE. Dodawanie wstrzymujemy 15.12.2020 o godz. 17.00, później zostanie ono wznowione po godz. 22.00.
GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!
Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.

==========

MIEJSCE: Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

==========

ZAPISY: Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje).

==========

INWESTYCJA: 50 zł
Dane do przelewu można znaleźć na naszej stronie www.zlotysrodek.pl/kontakt
Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

„Centrum Złotego Środka” S.C.
ul. Leopolda Staffa 4, 20-454 Lublin

nr konta: 21 1940 1076 3216 2150 0000 0000

==========

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!

__________
Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.
www.zlotysrodek.pl