MISJE

Twoje związki się rozpadają?
Masz trudności w nawiązywaniu relacji?
Masz poczucie osamotnienia?
Nikt cię nie rozumie?
Masz trudności w zarobkowaniu?
Pieniądze wypływają, a przybywają z trudnością?
Pracujesz zbyt dużo za zbyt małe wynagrodzenie?
Tracisz zdrowie i czujesz się osaczony?

Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób obciążonych misjami przejętymi od innych osób, a które powstały wskutek przysiąg, ślubowań, zawartych kontraktów na realizację misji w tym lub w poprzednich życiach.

Misja jest bardzo silnym obciążeniem na drodze rozwoju. Uderza w zarobkowanie, niszczy związki partnerskie oraz pozytywne relacje. Wprowadza zamęt i pewien rodzaj przymusu wewnętrznego lub transu by poświęcać się jej bez reszty – kosztem siebie, swego zdrowia i dobrego, spokojnego życia. Osoba niosąca misję zawsze daje się wykorzystywać, nadużywać innym ludziom lub też dąży do realizacji misji bez baczenia na rzeczywiste potrzeby innych osób.

Spotkanie umożliwi Ci rezygnację ze swoich osobistych ciężarów, rezygnację z kontraktów, przysiąg, ślubowań. Umożliwi Ci uwolnienie od strażników z poziomu astralnego, pilnujących by Twoje życie było tylko poświęceniem się tym misjom bez względu na ich ciężar.
Na ile dasz sobie zgodę na uzdrowienie, tyle tego uzdrowienia uzyskasz.
Podczas spotkania pracujesz sam ze sobą słuchając wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne informacje uzyskasz podczas wstępnego wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie uwalniania się.

Spotkanie trwa 2 godziny. W trakcie planujemy wykład informacyjny oraz około godzinną medytację. Medytacja będzie prowadzona oraz wsparta dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która dodatkowo pomoże w szybszym uwolnieniu się od dźwiganych w związku z misyjnością ciężarów (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online w formie relacji na żywo – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagranie LIVE zostanie zapisane na grupie i będzie można do niego wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika (grupa będzie aktywna przez ok. miesiąc, później dostęp do niej zostanie wyłączony).

__________

PROWADZĄCY:
Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing®,
Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing®.

TERMIN: 21 września 2020 r. (godz. 19-21) – w przeddzień przesilenia jesiennego, czyli w dobrym czasie do zrzucenia duchowego ciężaru i wyjścia z osobistego, wewnętrznego konfiktu.

MIEJSCE: Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników spotkania (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

ZAPISY: wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje).

INWESTYCJA: 50 zł (płatności proszę dokonywać w taki sposób, by najpóźniej do 18 września do godz. 21.00 zaksięgowała się ona na naszym koncie! W innym przypadku nie będzie można wziąć udziału w spotkaniu!). Dane do przelewu można znaleźć na naszej stronie www.zlotysrodek.pl/kontakt
Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

__________

Organizatorem jest Centrum Szkoleń i Terapii „Złoty Środek”
(nr w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych – 2.06/00105/2015)
www.zlotysrodek.pl