BÓL

Ból fizyczny, emocjonalny, duchowy – SAMOUZDRAWIANIE
Cykliczne spotkania wykładowo – medytacyjne!
Jeden wspólny temat, praca własna indywidualna!

__________

Potocznie mówi się, że ludzkość cierpi na różne rodzaje bólu, ale właściwie ból jest jeden, tylko różne są jego sposoby przejawiania się. Ból tak naprawdę jest skutkiem, a jego przyczyny są różnorodne. Ból fizyczny to nasze reakcje na przyczynę, które już zsomatyzowały się na poziomie fizycznym. Podczas wykładu porozmawiamy o przyczynach bólu, by poprzez uświadomienie wspomóc samouzdrawianie. Medytacja pomoże rozpocząć proces naprawczy. Nasze samouzdrawianie będzie wsparte indywidualnie dobraną częstotliwością, wygenerowaną dla każdego na 14 dni słuchania. Częstotliwość pomoże w rozpuszczaniu zaburzeń w przepływie energii w naszym ciele fizycznym i ciałach subtelnych.
Najwyższą formę skuteczności ma właśnie samouzdrawianie. Na ile dasz sobie zgodę na uzdrowienie, tyle tego uzdrowienia uzyskasz.
Medytacja będzie dostępna na grupie i będzie ją można sobie odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy, dając wsparcie w codziennej pracy nad sobą. Częstotliwość będzie skuteczną pomocą przez pierwsze 14 dni procesu.

__________

Spotkanie trwa 2 godziny. Rozpoczynamy krótkim powitaniem uczestników. W trakcie planujemy wykład informacyjny oraz około godzinną medytację. Medytacja będzie prowadzona. Nie przeprowadzamy grupowych medytacji! Po uzyskaniu dostępu do grupy, korzystasz z nagranego wykładu i medytacji w dowolnym czasie. Pracujesz sam ze sobą, według podanych wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne do tego informacje uzyskasz podczas wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie samouzdrawiania.

Samodzielna praca wsparta będzie dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która będzie dodatkowym wsparciem podczas procesu samouzdrawiania (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych, najpóźniej w ciągu kilku dni po relacji LIVE).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online w formie relacji na żywo – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Przypominamy – nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagranie LIVE zostanie zapisane na grupie i będzie można do niego wrócić np. w przypadku problemów z łączem lub kolizją terminów u uczestnika.

__________

PROWADZĄCY:

Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (WYKŁAD, MEDYTACJA, CZĘSTOTLIWOŚCI),

Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (CZĘSTOTLIWOŚCI, WYSYŁKA PLIKÓW, KONTAKT PO MEDYTACJI).

TERMIN: 28 października 2020 r. (godz. 19-21) – prosimy by prośby o dołączenie do grupy wysyłać odpowiednio wcześniej a nie w ostatniej chwili! Dotyczy to osób, które chcą wziąć udział bezpośrednio podczas relacji LIVE. Dodawanie wstrzymujemy 28.10.2020 o godz. 17.00, później zostanie ono wznowione po godz. 22.00.
Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w tym terminie. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Po zakończeniu relacji zapisujemy ją na grupie w formie nagrania, dlatego wszyscy spóźnialscy mogą później dołączyć.

MIEJSCE: Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników spotkania (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

ZAPISY: Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje).

INWESTYCJA: 50 zł (płatności proszę dokonywać w taki sposób, by najpóźniej do 28 października do godz. 17.00 zaksięgowała się ona na naszym koncie! W innym przypadku nie będzie można wziąć udziału w spotkaniu bezpośrednio podczas relacji LIVE!).

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!
Informujemy również, że wpłaty przyjmowane są na inne konto niż dotychczas!
__________

Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.
www.zlotysrodek.pl