JUŻ JEST! DŁUGO OCZEKIWANA PIERWSZA KSIĄŻKA ELŻBIETY STARKO!

6 lutego 2022

Książka „Oswoić śmierć” jest zbiorem wiedzy wynikającej z doświadczeń uzdrowicielskich Elżbiety Starko. Pierwowzorem tej lektury było opracowane przez nią autorskie seminarium o tym samym tytule. Książka jest kompendium wiedzy o śmierci i towarzyszących jej etapach. Opisany jest cały energetyczny proces umierania człowieka. Śmierć pokazana jest jako stan energetyczny. Oprócz ludzkich aspektów, książka zawiera również rozdziały poświęcone śmierci zwierząt, a także roślin. Tłumaczy ona procesy towarzyszące przy odchodzeniu, w oderwaniu od religii czy systemów filozoficznych.

Jak twierdzi autorka, podejście do tematu z poziomu procesów energetycznych, pozwala w sposób świadomy zrozumieć życie i zmienić swoje negatywne nastawienie i związane z nim nawyki. Poprzez „oswojenie” wiedzy o śmierci można poprawić jakość swojego życia.

Zrozumieć śmierć to zrozumieć swoje człowieczeństwo.

 


Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez e-mail:
OSWOICSMIERC@INTERIA.PL
PIERWSZE 200 OSÓB OTRZYMA EGZEMPLARZ ZE SPECJALNĄ DEDYKACJĄ!

Informujemy, że sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w formie wysyłkowej.
W przypadku zamówień z zagranicy, prosimy najpierw o informację, ponieważ zmienią się koszty dostawy, prześlemy też wtedy szczegóły dot. płatności z zagranicznych kont.

 

 

Cena (książka wraz z dodatkiem – płytą CD): 80 złotych
Przesyłka (przygotowanie + dostawa kurierem na terenie Polski): 20 złotych
Czas dostawy (wysyłka odbywa się raz w tygodniu): do 15 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty