PODNIEŚ SWOJE WIBRACJE – wykład + medytacja + częstotliwość!

13 czerwca 2021

„PODNIEŚ SWOJE WIBRACJE – wykład + medytacja + częstotliwość”

Cykliczne spotkania wykładowo – medytacyjne!

Jeden wspólny temat, praca własna indywidualna!

==========

Spotkamy się po raz kolejny na wykładzie z medytacją.

Temat jest kontynuacją pracy nad sobą. O taką kontynuację prosiło wiele osób. Zadziwiające, że wiele z tych osób wyraziło się w sposób identyczny, mówiąc o poprzednich spotkaniach i prosząc o dalsze. „Nawet pani nie wie jak mi to dobrze robi”. To te słowa. Ucieszyłam się tym odzewem i proszę – jest kolejny temat do pracy.

Ten temat niesie jeszcze większe uświadomienie. Da jeszcze większy wgląd i zrozumienie siebie, poprzez możliwość popatrzenia na siebie z zupełnie innego punktu widzenia. Popatrzymy na siebie poprzez energię własną i jej wibracyjność. Przy każdym wcześniejszym spotkaniu w tym cyklu, każdy uczestnik otrzymywał indywidualnie dobraną częstotliwość, pomocną w uzdrowieniu blokad związanych z każdym z tematów. Popatrzmy na to z drugiej strony.

Każdy z nas wibruje jakąś częstotliwością. Każdy z nas na poziomach energetycznych jest jakąś formą dźwięku. Jakość tego dźwięku zależy od wielu czynników, które przedstawię szerzej w wykładzie. Wibrujemy na różnych etapach naszego życia różnymi częstotliwościami. Możemy być nisko lub wysoko wibracyjni. Łączy się to z upadkiem lub wzrostem duchowym. Wysokie wibracje własne są najlepszą ochroną, są przewodnikiem na dalszej drodze, są magnesem przyciągającym pozytywnych ludzi i zdarzenia.

Jak więc podnieść swoje wibracje?

Jakim dźwiękiem wibrujesz na tym etapie swojego życia?

Jakimi częstotliwościami emanujesz i co nimi do siebie przyciągasz?

Czy wibrujesz nisko czy wysoko?

Prawdą jest, że na początku było słowo. A słowo było dźwiękiem, a dźwięk był wibracją, a wibracja była częstotliwością, a częstotliwością była MIŁOŚĆ.

Wibrujesz miłością ?

Zapraszam na wykład i medytację oraz do pracy własnej z indywidualnie dobraną częstotliwością.

 

==========

Spotkanie trwa 2 godziny. Materiały dostępne będą online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku. Medytacja jest prowadzona. Nie przeprowadzamy grupowych medytacji! Po uzyskaniu dostępu do grupy, korzystasz z nagranego wykładu i medytacji w dowolnym czasie. Pracujesz sam ze sobą, według podanych wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne do tego informacje uzyskasz podczas wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie podnoszenia własnych wibracji.

Samodzielna praca wsparta będzie dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która będzie dodatkowym wsparciem podczas procesu podnoszenia wibracji (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych, najpóźniej w ciągu kilku dni po dołączeniu do grupy i od 24.06.2021).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Przypominamy – nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.

==========

PROWADZĄCY:

Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (WYKŁAD, MEDYTACJA, CZĘSTOTLIWOŚCI),

Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (CZĘSTOTLIWOŚCI, WYSYŁKA PLIKÓW, KONTAKT PO MEDYTACJI).

__________

TERMIN:

PUBLIKACJA NAGRAŃ – od 24 czerwca 2021 r. (od godz. 19.00) – prosimy by prośby o dołączenie do grupy wysyłać odpowiednio wcześniej a nie w ostatniej chwili! Dotyczy to osób, które chcą wziąć udział bezpośrednio po opublikowaniu materiałów.

GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!

Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.

__________

MIEJSCE:

Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

__________

ZAPISY:

Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje). Kliknięcie na Fb wydarzeniu „Wezmę udział” lub „Zainteresowany(a)” nie jest równoznaczne z zapisaniem się na spotkanie!

__________

INWESTYCJA:

50 zł

Dane do przelewu przesyłamy mailem osobom, które wyrażą chęć dołączenia do spotkania (czyli wyślą swoje zgłoszenie, również mailowo).

Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!

__________

Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.

www.zlotysrodek.pl