Seminarium „BOSKIE WZORCE URZECZYWISTNIENIA”

28 marca 2021

Seminarium autorskie ONLINE – „BOSKIE WZORCE URZECZYWISTNIENIA”

Zapraszam na seminarium, w którym przedstawię niezwykły temat. Podzielę się wiedzą o Boskich Wzorcach Urzeczywistnienia i metodach powrotu do nich. Tak, by te najwyższe jakości były znowu obecne w naszym życiu.
Boskie – stworzone i obecne w Najwyższym Źródle, najdoskonalszej czystości, posiadające energię najwyższej jakości;
Wzorce – wzór czegoś, jakieś cechy będące najdoskonalszą normą, boskie wzorce to norma najwyższego rzędu;
Urzeczywistnienia – zrealizowanie, które się dokonało, wypełniło się, zmaterializowało, spełniło;

Pomysł na temat tego seminarium zrodził się we mnie pod wpływem wielu rozmów z ludźmi podczas terapii, które prowadzę. Wielokrotnie miałam do czynienia z osobami, które w swojej pracy nad sobą doszły do momentu bezradności. Uważały, że dokonały wszystkiego co potrafiły dla swojego rozwoju i poprawienia jakości swego życia. Oczyszczały wzorce i destrukcyjne programy, powiązania z rodem, podejście do relacji, pracy, zarobkowania i miłości. A potem dochodziły do momentu bezradności. Tyle już uzdrowione, tyle wykonanej pracy ale nadal nie ma w tym poczucia spełnienia. Jeśli do oczyszczeń nie dokładamy codziennej pracy ze zmianą wzorców zachowań, to stare nawyki będą nas cofały z powrotem do starych sytuacji. Taki film odtwarzający się ciągle tak samo. Tak jakby była jakaś niewidzialna przeszkoda, blokująca trwałą zmianę. Gdy pytałam o wprowadzanie nowych wzorców i o to jak przebiega ta praca, często otrzymywałam odpowiedź, że owszem, afirmuję, ale nie bardzo czuję lub po prostu pracuję, ale brak efektów.

Okazywało się, że człowiek nie posiada wiedzy na ten temat. Owszem, czasami posiada jakieś wyobrażenia, czy powierzchowną wiedzę, ale nie posiada głębszego zrozumienia tematu. W końcu padało stwierdzenie – „bo tak naprawdę to ja nie wiem jak być doskonałym partnerem”, „bo tak naprawdę to ja nie wiem jak kochać siebie, jak być zdrowym, jak być szczęśliwym, jak być bogatym” itd. Rozumiem, że wspaniale by było takim być ale jak i co to wogóle znaczy być właśnie takim.

Skąd wziąć takie wzorce? Wzorce, które będą na pewno doskonałe i które na pewno będą doskonałe dla nas. Przyjęte do naszego życia w pełni z nami się zintegrują, zwiększą nasz potencjał i poprawią jakość naszego życia. Odpowiedź jest jedna. Boskie Wzorce Urzeczywistnienia. Pierwowzór istniejący od powstania Wszystkości. W nim zawierają się wszystkie najwyższe jakości cech, które potrzebujemy i które mogą uwznioślić duchowo i ziemsko nas i nasze życie.

Wiedza o istnieniu tych wzorców była mi znana od wielu lat, ale zawsze traktowałam ją jako dodatek do innych form terapii. Trzy lata temu zaczęliśmy pracę z wzorcami w grupie WREminderów, absolwentów Szkoły Świadomości. Wtedy też pojawił się pomysł na to seminarium, ale realizacja nastąpiła dopiero teraz, gdy upewniłam się we wszystkich energetycznych aspektach związanych z pracą nad wzorcami.

Na seminarium poznamy wszystkie wzorce i ich jakości. Podzielę się wiedzą – jak i gdzie przejawia się ich energetyka. Czy przejawiamy je już w swoim życiu czy jeszcze nie? Jak usprawnić cały proces przyjmowania wzorców?

Seminarium to wykłady, ćwiczenia i medytacje.
Zapraszam
Ela Starko

__________
Wykład jest udostępniony online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Nie jest to warsztat ani zajęcia praktyczne! Seminarium składa się z 11 nagrań, całość trwa ponad 16 godzin. Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadanie konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.
__________
PROWADZĄCA: Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing®.

TERMIN: GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!
Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.

MIEJSCE: Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników seminarium (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

ZAPISY: Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje).

INWESTYCJA: 700 zł

Dane do przelewu:

Centrum Szkoleń i Terapii „Złoty Środek”
ul. Leopolda Staffa 4, 20-454 Lublin
nr konta: 34 1940 1076 3039 6801 0000 0000
(bank Credit Agricole)

Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!
__________
Organizatorem jest Centrum Szkoleń i Terapii „Złoty Środek”
www.zlotysrodek.pl