ODRODZENIE – blaski i cienie – WYKŁAD + MEDYTACJA + CZĘSTOTLIWOŚĆ!

28 marca 2021

„ODRODZENIE, blaski i cienie – wykład + medytacja + częstotliwość”
Cykliczne spotkania wykładowo – medytacyjne!
Jeden wspólny temat, praca własna indywidualna!

==========

Jak się odrodzić?
Odrodzić się na nowo, bez względu na trudne okoliczności zewnętrzne. Odrodzić się i stanąć pewnie w swym człowieczeństwie. Powstać jak feniks z popiołów dawnego życia. Stanąć jako nowy ja z nową jakością życia.
Każdy człowiek podążając drogą życia przechodzi różne etapy rozwoju duchowego. Towarzyszą temu różne świadomościowe stany. Mogą one być wzrostowe lub w „upadku”. Przejawiając je, w zależności od etapu, tak a nie inaczej, rozumiejąc otaczającą rzeczywistość, człowiek podejmuje różne życiowe decyzje. Stwarza nimi określone sytuacje życiowe, które mogą sprawiać, że jest szczęśliwy lub w ogromnym bólu. Czasami wygenerowane sytuacje są tak duchowo, psychicznie czy fizycznie ciężkie, że człowiek dochodzi do granicy swojej własnej wytrzymałości. Następuje kryzys, który może zakończyć się całkowitym upadkiem lub wprost przeciwnie, może być odrodzeniem. Odrodzenie to głęboka, wewnętrzna, duchowa przemiana człowieka. Jest ona zawsze wielopłaszczyznowa. Może być skokiem kwantowym w rozwoju. A najważniejsze, że z odrodzeniem wiąże się bardzo pozytywna przemiana.

W czasie wykładu przedstawię czynniki, które mogą doprowadzić do kryzysu.
Przedstawię także jakie są możliwości wyjścia z niego.

Medytacja pomoże w uzdrowieniu. Będzie dostępna na grupie i będzie ją można sobie odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy, dając wsparcie w codziennej pracy nad sobą. Częstotliwość będzie skuteczną pomocą przez pierwsze dni procesu.

==========

Spotkanie trwa 2 godziny. Materiały dostępne będą online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku. Medytacja jest prowadzona. Nie przeprowadzamy grupowych medytacji! Po uzyskaniu dostępu do grupy, korzystasz z nagranego wykładu i medytacji w dowolnym czasie. Pracujesz sam ze sobą, według podanych wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne do tego informacje uzyskasz podczas wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie uzdrawiania poczucia bezpieczeństwa.

Samodzielna praca wsparta będzie dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która będzie dodatkowym wsparciem podczas procesu uzdrawiania (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych, najpóźniej w ciągu kilku dni po dołączeniu do grupy i od 31.03.2021).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Przypominamy – nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.

==========

PROWADZĄCY:

Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (WYKŁAD, MEDYTACJA, CZĘSTOTLIWOŚCI),

Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (CZĘSTOTLIWOŚCI, WYSYŁKA PLIKÓW, KONTAKT PO MEDYTACJI).
__________
TERMIN:

PUBLIKACJA NAGRAŃ – od 31 marca 2021 r. (od godz. 19.00) – prosimy by prośby o dołączenie do grupy wysyłać odpowiednio wcześniej a nie w ostatniej chwili! Dotyczy to osób, które chcą wziąć udział bezpośrednio po opublikowaniu materiałów.
GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!
Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.
__________
MIEJSCE:

Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników seminarium (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).
__________
ZAPISY:

Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje). Kliknięcie na Fb wydarzeniu „Wezmę udział” lub „Zainteresowany(a)” nie jest równoznaczne z zapisaniem się na spotkanie!
__________
INWESTYCJA:

50 zł
Dane do przelewu przesyłamy mailem osobom, które wyrażą chęć dołączenia do spotkania (czyli wyślą swoje zgłoszenie, również mailowo).
Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!
__________
Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.