BEZPIECZEŃSTWO – wykład + medytacja + częstotliwość

16 stycznia 2021

Cykliczne spotkania wykładowo – medytacyjne!

Jeden wspólny temat, praca własna indywidualna!

==========

BEZPIECZEŃSTWO – jedna z najważniejszych potrzeb człowieka, do której ma naturalne prawo. Na poczuciu bezpieczeństwa i dzięki niemu, człowiek, może zbudować inne wartości jak miłość, radość, spokój czy prawda.

Ten wykład, medytacja i dobrana indywidualnie częstotliwość, są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zbudować w sobie lub ugruntować, już istniejące poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli natomiast odczuwasz zagrożenie, strach, masz poczucie bycia zniewolonym czy terroryzowanym to wykład, medytacja i dobrana indywidualnie częstotliwość będą Ci pomocne w zrozumieniu i rozpoczęciu pracy samouzdrawiającej. W ten sposób jesteś w stanie uwolnić się od ograniczeń oraz przywrócić swoją prawdziwą wartość, która ściśle wiąże się z odzyskaniem poczucia bezpieczeństwa.

A Ty co odczuwasz? Jesteś bezpieczny? Czujesz się bezpieczny w otaczającym Cię świecie? Jakie odczuwasz emocje gdy o tym myślisz?

Wykład pozwoli Ci lepiej zrozumieć podstawowe podświadome programy zaburzające poczucie bezpieczeństwa. Medytacja umożliwi uzdrowienie tych programów. Częstotliwość dobrana indywidualnie do Twoich potrzeb wzmocni cały proces.

Odzyskując swoją wartość i ugruntowując ją przywracasz jedno z naturalnych, niezbywalnych praw, prawa naturalnego w swoim życiu. Prawo do bycia bezpiecznym zawsze i wszędzie.

Medytacja będzie dostępna na grupie i będzie ją można sobie odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy, dając wsparcie w codziennej pracy nad sobą. Częstotliwość będzie skuteczną pomocą przez pierwsze dni procesu.

==========

Spotkanie trwa 2 godziny. Materały dostępne będą online w formie gotowych nagrań do obejrzenia i odsłuchania – na zamkniętej grupie na Facebooku. Medytacja jest prowadzona. Nie przeprowadzamy grupowych medytacji! Po uzyskaniu dostępu do grupy, korzystasz z nagranego wykładu i medytacji w dowolnym czasie. Pracujesz sam ze sobą, według podanych wskazówek osób prowadzących. Wszystkie konieczne do tego informacje uzyskasz podczas wykładu. Prowadzona medytacja da Ci bezpośrednie wsparcie w całym procesie uzdrawiania poczucia bezpieczeństwa.

Samodzielna praca wsparta będzie dodatkowo odpowiednio dobraną dla wszystkich uczestników częstotliwością (przy użyciu metody WREmind®), która będzie dodatkowym wsparciem podczas procesu uzdrawiania poczucia bezpieczeństwa (plik z częstotliwością w formacie .mp3 będzie wysyłany e-mailem do osób zapisanych, najpóźniej w ciągu kilku dni po dołączeniu do grupy i od 27.01.2021).

Wykład oraz medytacja będą przeprowadzone online – na zamkniętej grupie na Facebooku, utworzonej wyłącznie na potrzeby spotkania. Przypominamy – nie będzie to medytacja grupowa tylko prowadzona! Każda z zapisanych osób otrzyma link do dołączenia do grupy (wymagane jest posiadania konta na Facebooku!). Członkostwo w grupie będzie akceptowane wyłącznie od osób wcześniej zapisanych, które dokonają wpłaty i prześlą nam swój Fb profil. Nagrania są zapisane na grupie i można do nich wrócić np. w przypadku problemów z łączem u uczestnika.

==========

PROWADZĄCY:

Elżbieta Starko – wizjonerka, jasnowidz, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (WYKŁAD, MEDYTACJA, CZĘSTOTLIWOŚCI),

Adam Karpiński – radiesteta, naturopata, współtwórca metody WREmind®, regreser grupowy metody Regresing® – (CZĘSTOTLIWOŚCI, WYSYŁKA PLIKÓW, KONTAKT PO MEDYTACJI).

__________

TERMIN:

PUBLIKACJA NAGRAŃ – od 27 stycznia 2021 r. (od godz. 19.00) – prosimy by prośby o dołączenie do grupy wysyłać odpowiednio wcześniej a nie w ostatniej chwili! Dotyczy to osób, które chcą wziąć udział bezpośrednio po opublikowaniu materiałów.

GRUPA DOSTĘPNA BĘDZIE CAŁY CZAS!

Nie obawiaj się jeżeli nie możesz wziąć udziału w terminie podanym na wydarzeniu. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz tą pracę. Materiały są dostępne na grupie i możesz rozpocząć odtwarzanie ich kiedy chcesz i kiedy masz na to możliwość.

__________

MIEJSCE:

Facebook – zamknięta grupa stworzona wyłącznie dla uczestników seminarium (link do dołączenia przesyłamy po zapisaniu się).

__________

ZAPISY:

Maciej Starko – wyłącznie przez e-mail: zlotysrodek@interia.pl (mailem przesyłamy też warunki uczestnictwa i inne potrzebne informacje). Kliknięcie na Fb wydarzeniu „Wezmę udział” lub „Zainteresowany(a)” nie jest równoznaczne z zapisaniem się na spotkanie!

__________

INWESTYCJA:

50 zł

Dane do przelewu przesyłamy mailem osobom, które wyrażą chęć dołączenia do spotkania (czyli wyślą swoje zgłoszenie, również mailowo).

Dokonując przelewu proszę zatytułować kogo dotyczy wpłata i za co!

WAŻNE! Przed dokonaniem płatności proszę najpierw wysłać swoje zgłoszenie na podany powyżej e-mail!

__________

Organizatorem jest „Centrum Złotego Środka” S.C.

www.zlotysrodek.pl