Warsztaty Jogi Śmiechu prowadzone przez amerykańskich trenerów!

13 czerwca 2017

JOGA ŚMIECHU to rewolucyjna a jednocześnie prosta metoda, którą każdy może praktykować. Jeśli jest stosowana systematycznie, ma potencjał aby nie tylko poprawić nasze samopoczucie czy zdrowie, ale również zmienić nas wewnętrznie. Koncept Jogi Śmiechu jest oparty na naukowych badaniach, które potwierdzają, że nasz organizm nie rozróżnia prawdziwego od udawanego śmiechu. Fizjologicznie i psychologicznie doświadczamy pozytywnych zmian w obu przypadkach. Śmiech to zdrowie.
Aby się śmiać, nie musimy być w dobrym humorze, nie musimy czuć się dobrze, ani pamiętać żadnych kawałów. Nie musimy być szczęśliwi, zadowoleni, dowcipni, czy pogodni. Musimy być tylko otwarci, aby doświadczyć coś nowego co nam posłuży. Zaczynamy od śmiechu stymulowanego i w ciągu kilku chwil prawdziwy śmiech się pojawia. Śmiech jest zaraźliwy i gdy słyszymy śmiech innych, trudno się nie śmiać.
Joga Śmiechu nie ma związku z żadną religia, polityka, czy rasową dyskryminacją. Bez znaczenia w jakim jesteśmy wieku, jakiej płci, narodowości i wierzeń religijnych czy politycznych. Możemy się śmiać intencjonalnie. Joga Śmiechu jest wolna od rywalizacji i ambicji aby być najlepszym. W Jodze Śmiechu nie ma dowcipów, nie ma komedii, nie ma krytycznych osądów, diagnoz czy ewaluacji.
Śmiech jest międzynarodowym językiem, za pomocą którego możemy się porozumiewać wszędzie na świecie. Śmiech jest mostem pomiędzy ludźmi. Niweluje granice, które nas dzielą, takie jak: język, którym mówimy, różnice wieku, płci jak również rasowe, socjalne i ekonomiczne. Ma wpływ na nasze międzyludzkie relacje, poprawia komunikację i stosunki. Gdy się śmiejemy, nic nas nie dzieli a wszystko nas łączy. Na głębszym poziomie, śmiech intencjonalny udowadnia, ze możemy żyć w zgodzie pomimo naszych różnic. Uczy nas, ze radość czy szczęście są naszym wyborem, niezależnie od życiowych okoliczności.
Joga Śmiechu została zapoczątkowana przez Dr. Madana Katarię, lekarza medycyny pochodzącego z miasta Mumbai w Indiach w 1995 roku. Wtedy też na pierwszym spotkaniu w parku było 5 osób. Dzisiaj Joga Śmiechu jest praktykowana przez tysiące ludzi w 106 krajach świata, włączając Polskę.

WARSZTATY JOGI ŚMIECHU BĘDĄ PROWADZONE PRZEZ GAGĘ I KHEVINA BARNES – AMERYKAŃSKICH TRENERÓW, AMBASADORÓW JOGI ŚMIECHU!

Dokładnie 9 lat temu, dzięki współpracy Gagi z Elą Starko i zorganizowanego wtedy pierwszego takiego warsztatu w naszym kraju, Polska jako 61 kraj dołączyła do grona śmiechowej grupy krajów Madana Katarii w ( w 2008 roku). Gaga i Khevin Barnes nauczyciele Laughter Yogi z USA przeprowadzili wtedy pierwsze w Polsce szkolenie. Trenerami zostało wtedy 9 osób.

To niepowtarzalna okazja do zdobycia specjalnego certyfikatu uprawniającego do prowadzenia zajęć i dołączenia do śmiechowej rodziny. 🙂 Bez konieczności wyjazdu do Indii!

Zaproszenie Gagi:

Nagranie TVP ze szkolenia przeprowadzonego 9 lat temu:

W SKRÓCIE:
co? WARSZTAT JOGI ŚMIECHU!
gdzie? LUBLIN, UL. STAFFA 4
kiedy? 1-2 LIPCA 2017
ile? 400,-

ZAPISY: tel. 607 232 757

ORGANIZATOREM ZAJĘĆ JEST CENTRUM SZKOLEŃ I TERAPII „ZŁOTY ŚRODEK”.

ZAPRASZAMY! 🙂

HO HO HO HO HA HA HA HA 😀